0:00
0:00

БЕЗКОШТОВНІ ОГОЛОШЕННЯ

Шановні читачі.

Якщо ви є передплатником газети «Життя-ТБ» (мінімальний термін передплати – один місяць), тоді ви або ваші сусіди (віком від 30 років) можете скористатися правом безкоштовного розміщення оголошення про знайомство. Назва рубрики – «Самотнє серце».

Якщо ви самотні й хочете знайти супутника життя, щоб разом ділити радість і горе, піклуватися одне про одного у різних життєвих ситуаціях, надішліть до редакції коротку інформацію про себе і копію передплатної квитанції. Зауважте, що фото редакція не повертає! Ваше оголошення буде опубліковано в одному з наступних номерів «Життя-ТБ». Обов’язково вкажіть у листі свій вік, сімейний стан, наявність/відсутність шкідливих звичок, місце проживання (область, населений пункт), контактний телефон або поштову адресу. Зазначте, які саме контакти слід подавати в оголошенні.

Увага! Редакція гарантує ретельно ставитися до кожного листа і не публікуватиме оголошення молодих людей, які шукають розваг, пригод та інтиму. Редакція залишає за собою право відмовити в розміщенні оголошення окремим читачам (навіть за наявності копії квитанції), якщо не буде впевнена у щирості й чистоті їхніх намірів.  Надсилайте листи з копіями передплатних квитанцій на адресу: п/с 1623, м. Львів, 79016, «Самотнє серце». Телефоном редакція оголошення не приймає. Ви можете також надіcлати своє оголошення і скановану квитанцію про передплату «Життя-ТБ» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Вартість газети «Життя-ТБ» за передплатою втричі нижча, ніж вартість аналогічних тележурналів. Ціна газети в кіосках на 25% більша, ніж за передплатою! Індекс – 86632. Ціна –10,96 грн на місяць. Шукайте газету на 36 сторінці каталогу ДП «ПРЕСА». Передплатити «Життя-ТБ» можна в кожному поштовому відділенні України або у свого листоноші.

Контакти

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • www.life-tv.ua
Scroll to top